Bteknik

665 98 99
Servis Kontol Numarası:

"BİZİM İÇİN HER YENİ GÜN, YENİ BİR HAYAT GİBİDİR. DAİMA EN İYİSİNİ VE EN KALİTELİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. "

"2005 yılında Erkan Şam tarafından kurulan firma Bilgisayar –Elektronik – Yazılım – Kamera ve Güvenlik Sistemleri gibi alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir. "

"Şirketimiz mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir. "

ŞİRKET PROFİLİ

“Biz bir aileyiz” sloganı ile 2005 yılında Erkan Şam tarafından kurulan firma Bilgisayar –Elektronik – Yazılım – Kamera ve Güvenlik Sistemleri gibi alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir. Elektronik teknolojileri ve farklı mühendislik projelerinin hayata geçirilmesi amacı ile bir merkez ve iki şubesinde uzman teknik servisleri ve kadrosu eşliğinde hizmetlerine devam eden firma özel sektör ve kamu kuruluşları ile çözüm ortaklığını sürdürmektedir.

Kamu ve özel kuruluşların bilgisayar tabanlı problemlerine kamera ve güvenlik ihtiyaçlarına çözümler sunan firmamız aynı zamanda bilgisayar kurulumu, bakımı ve onarımı, web tasarım hizmetleri, bilgi teknolojileri satışı işleri de yapmakta ve yaptığı işlerde mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinerek çalışmalarına devam etmektedir.

Satış sonrası bakım anlaşmaları ile de çalışma ortaklarının her daim yanında olan firmamız siz değerli müşterilerini bir aile gibi görüp, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren firmamız sürekli kullanıcıların yanında hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Bilgisayar ve tablet satışı, teknik destek, yazılım, kamera ve güvenlik sistemleri uzman kadromuz ile özel sektör ve kamu kuruluşlarına özel, kolay ulaşılır zamanda hizmet ve ekonomik değerlere de dikkat ederek

-          Belediyeler

-          Otomotiv

-          Tekstil

-          Gıda

-          Eğitim kurumları

-          Sağlık kuruluşları vb. firmalara ve kişiye özel hizmetler ile sektörde yerimizi almaktayız.


VİZYONUMUZ

Sektöre sağlam adımlarla giriş yapan firma, Sektörde sağlam adımlarla ilerleyerek konumunu sabitlemek, çözüm ortaklığı sunduğu firmalar ile iş birliğini ebedi kılmak ve bünyesine yeni kurumsal firmalar eklemek hedefindedir. Ayrıca kişiye özel güvenlik ve bilgisayar yazılım hizmetleri veren firma yurtdışında da sesini duyurmak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.


BTEKNİK: SEVİS DESTEĞİ, UYGUN FİYAT, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ